Nikolu jsem oslovila po mých dlouholetých zdravotních problémech, které nebraly konce a nikdo mi na ně nedokázal odpovědět. Odborníci si mě střídali v ordinacích jako horký brambor a na každou neduhu mi chtěli předepsat ,,zaručený‘‘ lék. Sužovali mě především hormonální problémy spojené se štítnou žlázou (nejvíce asi únava, slabost, náladovost, problematická pleť a úplná ztráta menstruace), střevní problémy (bolestivé a nepravidelné trávení, nevyzpytatelné střídání zácpy a průjmu), ale i neurologické problémy a špatný spánek.

Rozhodla jsem se převzít odpovědnost za své zdraví a na své cestě ke svobodě požádala Nikolu o pomoc. Její individuální, přátelský a naprosto vřelý přístup mě hned utvrdil, že jsem v těch správných rukách. Líbí se mi, že je vstupní diagnostika u Nikoly neskutečně komplexní a bere v potaz veškeré aspekty člověka (krevní testy, životní styl, stravování, tělesné ale i psychické projevy, příchod na svět, každodenní (zlo)zvyky atp.). Konzultace s Nikčou jsou intenzivní, nabité novými informacemi a pro mě především novou energií pro lepší zítřky. Velice si cením také podpory a pohotovosti Nikoly skrze emaily a Whatsapp, vždy u ní naleznu odpověď.

Měsíc a kousek po změně v jídelníčku, suplementaci vitamínů a minerálů a dodržování obsáhlého plánu od Nikoly se vrátila moje menstruace! Po necelých dvou letech! A co víc – menstruace je teď pravidelná a já se cítím naprosto božsky! Vrátila se mi s menstruací i nová krev do žil, energie do života, emocionální rovnováha a vyrovnanost. Po nějaké době se výrazně zlepšilo i trávení, které je pravidelné a bezproblémové. Ještě je na čem pracovat, ale za velmi krátkou dobu se cítím mnohem lépe a vím, že to dává smysl. Výsledky mluví za vše!

Jsem vděčná za to, co Nikola dělá, s lidským a profesionálním přístupem! Děkuji!!! 🙂

Nicola, 26 let