Programy

Věřím, že naše síla a svoboda leží ve znalostech a přístupu ke správným informacím.

Nejoblíbenější část mé práce je proto sdílet vše, co jsem se naučila po celém světě od mých mentorů a studiem, ale i z vlastní zkušenosti a při práci s mými klienty. Ráda vše předávám dál tak, aby to bylo co nejvíce praktické, srozumitelné a pomohlo Vám to žít život v rovnováze. Protože jak vždy říkám, veřím, že rovnováha je klíčem ke kvalitnímu životu a zdraví. 

Zdraví, každým soustem a každou myšlenkou.

01

Program „Zdraví. Každým soustem a každou myšlenkou.“

Staňte se svým vlastním koučem zdraví. Věřím, že informace zde nabyté poslouží na celý život nejen Vám, ale i je budete dále šířit ve svém okolí. 

Online videolekce č.1: ÚVOD DO FUNKČNÍ VÝŽIVY

Délka 75min – o tom jak je vše v těle propojeno, jaké živiny/mikronutrienty kontrolovat, jak a proč, jak se vyznat v potravinových doplňcích, jak jíst protizánětlivou stravu a proč, co naplňuje Váš šálek a jak ho vyprázdnit (skryté příčiny nerovnováhy v těle a tzv. „spouštěče nemocí“), půst a autofagie, toxiny, o individualitě každého z nás…

Online videolekce č.2: TRÁVENÍ a STŘEVO

Délka 90min – o tom, proč se trávení a střevu přikládá takový význam ve spojitosti se zdravím jak fyzickým, tak psychickým, jak si udržet tzv. „silný trávící oheň“ – dobré trávení či své trávení vylepšit. Co trávení a střevu prospívá a neprospívá. Syndrom zvýšené propustnosti střev a spojitost se zánětem v těle a výkyvy nálad… Potravinové senzitivity, intolerance, alergie. Ukázky testů střevního mikrobiomu (bakterie, kandida, paraziti, H-Pylori..), ukázky testů potravinových senzitivit. Jak správně jíst a pečovat o své trávení.

Online videolekce č.3: STRES, SPÁNEK, EMOCE

Délka 1h50min – jak stres, emoce a spánek ovlivňují naše zdraví a jak toto podpořit. Ukázka testů hormonální nerovnováhy následkem chronického stresu, vyčerpání. Jak „dobít“ vaši baterii a proč. Strategie pro zlepšení energie, nálady, spánku (mikronutrienty, bylinky, rituály…). Cirkadiální rytmus. A mnoho dalšího.

Online videolekce č.4: MITOCHONDRIE – BUDOUCNOST MEDICÍNY 

Délka 1h20min –  Mitochondrie jsou klíčové pro kvalitu vajíčka a spermie, ale nejenom to. Dozvíte se, jak tyto pracovníčky v našich buňkách podpořit, aby pracovali co nejvýkonněji. Co je posiluje a co je naopak oslabuje.

Plus praktické lekce „krok za krokem“.

Plus skupinka.

Napište mi zprávu pro detailní informace. ZAČÍNÁME 22.4.2024

02

Program „Chci miminko“ – příprava na těhotenství

Napadlo Vás někdy, že byste mohli ovlivnit zdraví Vašeho vysněného dítěte ještě před jeho početím. A víte, že zdraví maminky 3 měsíce před početím neovlivní geny jen její dcery, ale i její vnučky? ANO! Příprava na otěhotnění bude mít vliv na Vaše zdraví ale i na další 2 generace. Myslím, že většinu lidí toto ani nenapadne a to je veliká škoda. Vidíme obrovský nárůst dětských nemocí všeho typu. Alergie, atopický ekzém, ADHA, dětský diabetes, autoimunitní onemocnění, obezita…

Proč programovat zdravé těhotenství:

  • snížení rizika problémům s otěhotněním
  • snížení rizika potratů, snížení rizika předčasných porodů
  • zdraví miminka
  • zdravé těhotenství – snížení rizika těhotenské cukrovky a dalších komplikací
  • zdraví maminky: snížení rizika fyzického a psychického vyčerpání a únavy maminky po porodu a při kojení

Já vidím programování zdravého těhotenství a tedy genetické programování vašeho miminka jako klíčové v tomto světě. Sama děti zatím nemám, ale věřím, že není pro rodiče nic důležitějšího než jejich vlastní miminko a udělali by pro něj vše. A správná strava a životní styl a rovnováha mikronutrientů v těle před, při a po početí miminka může mít větší efekt než cokoliv jiného a přitom to není nic složitého a benefitovat z toho bude i maminka.

 

Napište mi zprávu pro detailní informace. ZAČÍNÁME 22.4.2024

Máte zájem o program?

Napište mi pro více informací