Po dvou letech neustálého předepisování ATB všemi lékaři i specialisty na bolestivý chronický zánět močových cest a jejich radami „je to syndrom, časem to snad přejde“ a „ať na to nemyslím“, jsem se obrátil na Nikolu o rady a pomoc s holistickým přístupem k mým obtížím, které mi vzaly téměř veškerou radost ze života.
Navštívil jsem předtím i terapeuty, jiné holistické lékaře, specialisty čínské medicíny, léčitelky, ale až Nikola dokázala mé problémy uchopit celostně a sestavit komplexní řešení na míru mému tělu a mým problémům. Od testů funkční medicíny, jejich interpretaci na základě podrobné znalosti mých problémů, přes kvalitní doplňky, až po jídelníček na míru a doporučení pro lepší životosprávu.
Pomohla mi díky tomu dostat se ze začarovaného kruhu antibiotik, úzkostí, depresí a celkově zhoršujícího zdraví. Po roce společné práce je ze mě nový člověk, chronické problémy jsou téměř pryč, ale především už mi nebrání v žití života jako dřív. Vrátila se mi energie, začal jsem sportovat (před měsícem jsem uběhl svůj první půlmaraton v životě), vrátila se mi dobrá nálada, lépe pracuji se stresem a začal jsem ve svém životě dělat další změny k úplnému uzdravení. Především jsem opustil velmi stresovou manažerskou pozici a stal se ze mě mimo jiné zahradník. To vše s využitím rad a doporučení Nikoly.
Moc ji děkuji za pomoc a pozitivní i velmi profesionální přístup.
Honza, 34 let, Praha