O Nikole a její medicíně jsem se dozvěděla přesně v momentě, kdy jsem to potřebovala. Bylo to přibližně před rokem, několik dní před tím mi v nemocnici diagnostikovali artritidu. Ve svých 37 letech mě šíleně bolely klouby a páteř, kulhala jsem a cítila jsem se strašně unavená a nešťastná. Pomalu jsem se začínala loučit se svým koníčkem i povoláním – jógou. Žila jsem poměrně zdravě a přesto…
Chci tímto Nikole poděkovat, že jsem si nikdy nemusela v lékárně vyzvednout recept na chemoterapikum Methotrextát, po kterém mnohým lidem vypadávají vlasy, zvracejí a nezřídka to odnesou plíce a další orgány. Děkuji, že nyní mohu bez léků denně a bezbolestně cvičit jógu a taichi, že nekulhám, že se mohu na sto procent věnovat své dceři….
Svěřit své zdraví Nikole bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Má obrovské znalosti o fungování lidského těla, neustále sleduje poslední vědecké studie týkající se lidského zdraví a hlavně dokáže vnímat souvislosti. Kéž by takto fungovali zdravotníci na celém světě!
– Anna Říhová