Díky Nikole mám 10 kg dole, zbavila jsem se antidepresiv, kouření, zažívacích problémů a bolestí z artrozy. Když to shrnu, tak je toho opravdu hodně, s čím mi Nikola pomohla.

Roky jsem bojovala s nadváhou a vždy mně stálo mně obrovské úsilí udržet svoji hmotnost pod kontrolou. Kromě nadváhy jsem trpěla dalšími neduhy jako chronickou únavou, depresí, trávicími potížemi. Když jsem šla k lékařům, a to i na endokrinologické vyšetření, tak jsem se dozvěděla, že je vše v normě, dostala jsem antidepresiva a radu, abych držela dietu.

Nikola mi doporučila, abych si nechala udělat vyšetření z krve. Později jsem absolvovala i test na stav hormonů v těle. Z testů jsme viděly, že moje tělo bylo ve veliké hormonální nerovnováze. Takže klasické „nejíst a cvičit“ by nic nevyřešilo, jen zhoršilo. Na začátku jsem dodržovala několik protokolů, začala brát doplňky, které posílily funkci štítné žlázy (což byl jeden z hlavních problémů) a také vitamíny, minerály a adaptogeny.

Co se týká artrozy, lékař mi řekl že se nedá nic dělat, že od teď to bude jen horší a nedostala jsem žádná doporučení ani léčbu, kromě jednorázové magnetické terapie. Měla jsem stále bolesti kyčelního kloubu a ve 48 letech jsem kulhala. Niki mi doporučila vyhnout se určitým potravinám a naopak zařadit několik vysoce kvalitních doplňků a produktů. Bolesti ustoupily a já jsem po čase začala znovu chodit do fitka a běhat. Zařazení vysoce kvalitních potravin a doplňků jsou jednou z typických věcí při spolupráci s Niki a já jimi obohacuji svůj jídelníček.

Změny jsou opravdu znát. Kromě snížení váhy, ustoupení bolestí v kyčli, jsem přestala užívat antidepresiva, přestala jsem kouřit, spím lépe, viditelně se mi zlepšila kvalita vlasů a pokožky. Samozřejmě, že začít měnit své návyky a budovat nové, není jednoduché. Rozhodně se ale vyplatí na sobě vědomě pracovat a snažit se své tělo a psychiku hýčkat. Ještě nejsme u konce, ale už teď vím, že těch několik změn, které jsem udělala, má významné důsledky a ohromný pozitivní dopad na moje tělo, můj životní styl i na to, jak se každý den cítím.

Spolupráci s Nikolou upřímně doporučuji. Má hluboké znalosti, vřelý a citlivý přístup a změní vám život k lepšímu. Díky Niki!

– Marta, 49 let